Keyon Energy Logo
Şartlar ve Koşullar

Şartlar ve Koşullar

GENEL BAKIŞ

Bu web sitesi, web sitesinin İletişim bölümünde belirtilen taraf tarafından işletilmektedir. Site boyunca, “biz”, “bizim” ve “bizim” terimleri onlara atıfta bulunur. Bu siteyi, size, kullanıcıya, burada belirtilen tüm şartlar, koşullar, politikalar ve bildirimlerin kabulüne bağlı olarak sunuyoruz.

Sitemizi ziyaret ederek ve/veya bize ait ürün(ler)i veya hizmet(ler)i satın alarak, “Hizmet”imize dahil olursunuz ve burada referans gösterilen ilave şartlar ve koşullar ile politikalara tabi olarak bağlanmayı kabul edersiniz. Bu Hizmet Şartları, tarayıcılar, satıcılar, müşteriler, tüccarlar ve/veya içerik sağlayıcıları da dahil olmak üzere site kullanıcılarının hepsi için geçerlidir.

Lütfen web sitemizi erişmek veya kullanmadan önce bu Hizmet Şartlarını dikkatlice okuyun. Site’nin herhangi bir bölümüne erişerek veya kullanarak, bu Hizmet Şartlarına bağlı olmayı kabul edersiniz. Bu sözleşmenin tüm şart ve koşullarını kabul etmiyorsanız, web sitesine erişemez veya herhangi bir hizmeti kullanamazsınız. Bu Hizmet Şartları bir teklif olarak kabul ediliyorsa, kabul açıkça bu Hizmet Şartları ile sınırlıdır.

Geçerli mağazaya eklenen herhangi yeni özellik veya araç da Hizmet Şartlarına tabi olacaktır. Hizmet Şartlarının en güncel sürümünü her zaman bu sayfada inceleyebilirsiniz. Web sitemizin herhangi bir bölümünü güncelleme, değiştirme veya değiştirme hakkını saklı tutarız. Bu sayfayı periyodik olarak değişiklikler için kontrol etmek sizin sorumluluğunuzdadır. Herhangi bir değişiklik yayınlandıktan sonra web sitesini kullanmaya devam etmeniz veya erişmeniz, bu değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamına gelir.

BÖLÜM 1 – ONLINE MAĞAZA ŞARTLARI

Bu Hizmet Şartlarını kabul ederek, ikamet ettiğiniz ülkenin, eyaletin veya ilin yasal yaşının en azından reşit olmanızı ve size bağımlı olan herhangi bir reşit olmayanın bu siteyi kullanması için onayınızı verdiğinizi beyan edersiniz.

Ürünlerimizi herhangi bir yasa dışı veya yetkisiz amaç için kullanamazsınız ve hizmeti kullanırken yargı alanınızda herhangi bir yasayı (ancak bununla sınırlı olmamak kaydıyla telif hakları yasalarını) ihlal etmemelisiniz.

Herhangi bir solucan veya virüs veya yıkıcı nitelikte herhangi bir kod iletmemelisiniz.

Şartların ihlal edilmesi veya ihlali, Hizmetlerinizin derhal sonlandırılmasına yol açacaktır.

BÖLÜM 2 – GENEL KOŞULLAR

Herhangi bir nedenle herhangi bir zamanda herhangi bir kişiye hizmet vermeyi reddetme hakkını saklı tutarız.

İçeriğinizin (kredi kartı bilgileri hariç), şifrelenmeden aktarılabileceğini, (a) çeşitli ağlar üzerinden iletilmesini ve (b) bağlantılı ağların veya cihazların teknik gereksinimlerine uyum sağlamak ve uyarlamak için değişiklikler yapabileceğini anlıyorsunuz. Kredi kartı bilgileri her zaman ağlar arası aktarım sırasında şifrelenir.

Açık yazılı iznimiz olmaksızın, hizmetin herhangi bir bölümünü, hizmetin kullanımını veya hizmete erişimi veya hizmetin sağlandığı web sitesindeki herhangi bir iletişimi çoğaltmayacağınızı, kopyalamayacağınızı, satmayacağınızı, yeniden satmayacağınızı veya sömürmeyeceğinizi kabul edersiniz. Ürün görüntüleri, ticari markalar, illüstrasyonlar, tasarımlar, simgeler, fotoğraflar, sanat eserleri, görüntüler ve herhangi bir video ve/veya ses materyali dahil olmak üzere web sitemizdeki tüm içerikler, telif hakları, ticari markalar ve diğer fikri mülkiyet hakları tarafımızca sahip olunan, kontrol edilen ve yalnızca bizim tarafımızdan eksklüzif olarak kullanılan içeriklerdir.

Bu anlaşmada kullanılan başlıklar sadece kolaylık sağlamak amacıyla yer almakta olup, bu şartları sınırlamayacak veya diğer şekillerde etkilemeyecektir.

BÖLÜM 3 – BİLGİNİN DOĞRULUĞU, TAMLIĞI VE ZAMANINDA OLMASI

Bu sitede sunulan bilgilerin doğru, eksiksiz veya güncel olmadığı durumda sorumlu değiliz. Bu siteye yerleştirilen materyal yalnızca genel bilgi amaçlıdır ve bilgiye dayalı kararlar vermek için başvurulmadan tek başına kullanılmamalıdır. Bu siteye yerleştirilen materyale dayanma riski tamamen size aittir.

Bu site belirli tarihsel bilgiler içerebilir. Tarihsel bilgiler, doğal olarak güncel olmayabilir ve yalnızca referansınız için sunulmaktadır. Bu sitedeki bilgilerin içeriğini herhangi bir zamanda değiştirme hakkını saklı tutarız, ancak sitemizdeki bilgileri güncelleme yükümlülüğümüz bulunmamaktadır. Sitemizdeki değişiklikleri takip etmek sizin sorumluluğunuzdadır.

BÖLÜM 4 – HİZMET VE FİYATLARDA DEĞİŞİKLİKLER

Ürünlerimizin fiyatları önceden bildirim yapılmaksızın değiştirilebilir.

Hizmeti (veya herhangi bir bölümünü veya içeriğini) herhangi bir zamanda önceden bildirim yapılmaksızın değiştirme veya sonlandırma hakkını saklı tutarız.

Hizmetin değiştirilmesi, fiyat değişikliği, askıya alınması veya sonlandırılması durumunda size veya herhangi bir üçüncü tarafa karşı herhangi bir sorumluluğumuz bulunmamaktadır.

BÖLÜM 5 – ÜRÜNLER VE HİZMETLER

Ürünlerimiz veya hizmetlerimizle ilgili bilgileri mümkün olduğunca doğru bir şekilde sunmaya çalıştık. Ancak bilgisayarınızın ekranının herhangi bir rengi doğru bir şekilde göstermesini garanti edemeyiz.

Ürünlerimizin veya hizmetlerimizin satışını herhangi bir kişiye, coğrafi bölgeye veya yargı alanına sınırlama hakkını saklı tutarız, ancak bu hakkı duruma göre kullanabiliriz. Sunulan ürün veya hizmet miktarlarını sınırlama hakkımızı saklı tutarız. Ürünlerin veya ürün fiyatlarının açıklamaları, tamamen bizim takdirimize bağlı olarak, önceden bildirim yapılmaksızın herhangi bir zamanda değiştirilebilir. Herhangi bir ürünü herhangi bir zamanda durdurma hakkımızı saklı tutarız. Bu sitede sunulan herhangi bir ürün veya hizmet teklifi yasaklandığı yerde geçersizdir.

Sizin tarafınızdan satın alınan herhangi bir ürün, hizmet, bilgi veya diğer materyalin kalitesinin beklentilerinizi karşılayacağını veya hizmetteki hataların düzeltileceğini garanti etmemekteyiz.

BÖLÜM 6 – FATURA VE HESAP BİLGİLERİNİN DOĞRULUĞU

Size olan siparişleri reddetme hakkını saklı tutarız. Kendi takdirimize bağlı olarak, kişi başına, ev başına veya sipariş başına satın alınabilecek miktarları sınırlayabilir veya iptal edebiliriz. Bu kısıtlamalar, aynı müşteri hesabı altında veya aynı kredi kartıyla yapılan siparişleri ve/veya aynı fatura ve/veya teslimat adresini kullanan siparişleri içerebilir. Bir siparişi değiştirme veya iptal etme durumunda, siparişin verildiği zamanda sağlanan e-posta adresi/fatura adresi/telefon numarası üzerinden size bildirmeye çalışabiliriz. Sadece bayi, yeniden satıcı veya distribütörler tarafından verildiği düşünülen siparişleri sınırlama veya yasaklama hakkını saklı tutarız.

Mağazamızda yapılan tüm alımlar için güncel, eksiksiz ve doğru satın alma ve hesap bilgilerini sağlama konusunda anlaşmaya varıyoruz. E-posta adresiniz ve kredi kartı numaralarınız ve son kullanma tarihleriniz de dahil olmak üzere hesap ve diğer bilgilerinizi zamanında güncellemeyi, işlemlerinizi tamamlamamız ve gerektiğinde sizinle iletişim kurabilmemiz için hızlı bir şekilde yapmayı kabul edersiniz.

Daha fazla ayrıntı için İade Politikamızı inceleyiniz.

BÖLÜM 7 – İSTEĞE BAĞLI ARAÇLAR

Size, takip etmediğimiz, kontrol etmediğimiz veya müdahale etmediğimiz üçüncü taraf araçlara erişim sağlayabiliriz.

Bu tür araçlara erişiminizi “olduğu gibi” ve “mevcut olduğu gibi” ve herhangi bir garanti, temsil veya koşul olmaksızın ve herhangi bir onay olmaksızın sağladığımızı kabul edersiniz. İsteğe bağlı üçüncü taraf araçlarının kullanımından kaynaklanan hiçbir sorumluluğumuz bulunmamaktadır.

Site aracılığıyla sunulan isteğe bağlı araçları kullanmanız tamamen kendi riskiniz ve takdirinize bağlıdır ve ilgili üçüncü taraf sağlayıcının araçların sağlandığı şartları kabul ettiğinizden ve onayladığınızdan emin olmanız gerekmektedir.

Gelecekte web sitesi üzerinden yeni hizmetler ve/veya özellikler (yeni araçlar ve kaynakların yayınlanması da dahil olmak üzere) sunabiliriz. Bu tür yeni özellikler ve/veya hizmetler de bu Hizmet Şartlarına tabi olacaktır.

BÖLÜM 8 – ÜÇÜNCÜ TARAF BAĞLANTILARI

Hizmetimiz aracılığıyla sunulan belirli içerikler, ürünler ve hizmetler üçüncü taraflardan sağlanan materyalleri içerebilir.

Bu sitedeki üçüncü taraf bağlantıları, bizimle ilişkili olmayan üçüncü taraf web sitelerine yönlendirebilir. İçeriği veya doğruluğu incelenmemekte veya değerlendirilmemekte ve üçüncü taraf materyalleri veya web siteleri ile ilgili herhangi bir sorumluluğumuz veya yükümlülüğümüz bulunmamaktadır. Ayrıca, üçüncü tarafların malzemeleri, ürünleri veya hizmetleri ile ilgili herhangi bir diğer materyal, ürün veya hizmetler için de herhangi bir garanti vermemekteyiz.

Herhangi bir üçüncü taraf web sitesi ile bağlantılı olarak gerçekleştirilen malzeme, hizmet, kaynak, içerik veya diğer işlemlerle ilgili olarak ortaya çıkabilecek herhangi bir zarardan veya hasardan sorumlu değiliz. Herhangi bir işlem yapmadan önce, lütfen dikkatlice üçüncü tarafın politika ve uygulamalarını inceleyin ve anladığınızdan emin olun. Üçüncü taraf ürünleri ile ilgili şikayetler, talepler, endişeler veya sorular doğrudan ilgili üçüncü tarafa yönlendirilmelidir.

BÖLÜM 9 – KULLANICI YORUMLARI, GERİ BİLDİRİMLER VE DİĞER GÖNDERİLER

Bizim talebimiz üzerine belirli gönderimler yaparsanız (örneğin yarışma katılımları gibi) veya talep olmaksızın çevrimiçi, e-posta, posta yoluyla veya başka şekillerde (topluca “yorumlar” olarak anılacaktır) yaratıcı fikirler, öneriler, teklifler, planlar veya diğer materyaller gönderirseniz, bu yorumları tarafımıza ilettiğinizde herhangi bir kısıtlama olmaksızın, istediğimiz herhangi bir zamanda bu yorumları düzenleme, kopyalama, yayınlama, dağıtma, çeviri etme ve başka herhangi bir ortamda kullanma hakkımız olduğunu kabul edersiniz. Biz, (1) herhangi bir yorumu gizli tutma yükümlülüğünde olmamak; (2) herhangi bir yorum için tazminat ödeme yükümlülüğü altında olmamak veya (3) herhangi bir yoruma yanıt verme yükümlülüğünde olmamak konusunda serbestiz.

Biz, tek takdirimize bağlı olarak, yasa dışı, saldırgan, tehdit edici, iftira niteliği taşıyan, hakaret içeren, pornografik, müstehcen veya başka şekilde itiraz edilebilir olduğunu veya herhangi bir tarafın fikri mülkiyet hakkını veya bu Hizmet Şartlarını ihlal ettiğini belirlediğimiz içeriği izlemek, düzenlemek veya kaldırmak hakkını saklı tutarız.

Yorumlarınızın, telif hakkı, ticari marka, gizlilik, kişilik veya başka herhangi bir üçüncü tarafın haklarını ihlal etmeyeceğini kabul edersiniz. Ayrıca, yorumlarınızın iftira içeren veya başka şekilde yasa dışı, saldırgan veya müstehcen materyal içermeyeceğini, veya hizmetin veya ilgili herhangi bir web sitesinin işleyişini herhangi bir şekilde etkileyebilecek herhangi bir bilgisayar virüsü veya kötü amaçlı yazılım içermeyeceğini taahhüt edersiniz. Yanıltıcı bir e-posta adresi kullanamaz, kendinizden başka biri gibi davranamaz veya başka bir kişi veya kurumu ya da yorumların kökeni hakkında bizi veya üçüncü tarafları yanıltamazsınız. Yaptığınız yorumlardan ve bunların doğruluğundan tamamen siz sorumlusunuz. Sizin veya üçüncü taraflar tarafından gönderilen yorumlardan dolayı herhangi bir sorumluluk kabul etmiyoruz ve herhangi bir sorumluluk altında olmadığımızı kabul ediyorsunuz.

BÖLÜM 10 – KİŞİSEL BİLGİLER

Mağazadaki kişisel bilgilerinizin toplanması, kullanımı ve ifşa edilmesi, Gizlilik Politikamıza tabidir.

BÖLÜM 11 – HATALAR, HATALI BİLGİLER VE EKSİKLER

Zaman zaman, ürün açıklamaları, fiyatlandırma, promosyonlar, teklifler, ürün gönderim ücretleri, transit süreleri ve mevcudiyetle ilgili hatalı yazılar, yanlış bilgiler veya eksiklikler içeren bilgiler sitemizde veya hizmetimizde olabilir. Hizmette veya ilgili herhangi bir web sitesindeki bilgilerde herhangi bir hata, yanlışlık veya eksiklik tespit etme hakkını saklı tutarız ve önceden bildirim yapmaksızın (sizin siparişinizi gönderdikten sonra dahil olmak üzere) bilgileri düzeltme, yanlış bilgileri düzeltme veya güncelleme veya siparişleri iptal etme hakkına sahibiz.

Fiyatlandırma bilgileri de dahil olmak üzere, hizmette veya ilgili herhangi bir web sitesindeki bilgileri, yasa gereği gerekli olmadıkça, güncelleme, değiştirme veya açıklığa kavuşturma yükümlülüğümüz bulunmamaktadır.

BÖLÜM 12 – YASAKLI KULLANIMLAR

Aşağıda belirtilen kullanımların yanı sıra, hizmetin Şartlar ve Koşullarında yer alan diğer yasaklamalara da uymamanız yasaktır:

 1. Herhangi bir yasa dışı amaç için siteyi kullanmak;
 2. Başkalarını yasa dışı eylemler gerçekleştirmeye teşvik etmek veya bu eylemlere katılmalarını sağlamak;
 3. Uluslararası, federal, eyalet veya yerel düzenlemelere, kurallara, kanunlara veya yönetmeliklere aykırı hareket etmek;
 4. Fikri mülkiyet haklarımıza veya başkalarının fikri mülkiyet haklarına tecavüz etmek veya ihlal etmek;
 5. Cinsiyet, cinsel yönelim, din, etnik köken, ırk, yaş, milliyet veya engellilik gibi faktörlere dayanarak kişilere taciz etmek, kötüye kullanmak, hakaret etmek, zarar vermek, iftira atmak, karalamak, korkutmak veya ayrımcılık yapmak;
 6. Yanıltıcı veya aldatıcı bilgi sağlamak;
 7. Hizmetin işlevselliğini veya çalışmasını etkileyebilecek virüsler veya zararlı kodları yüklemek veya iletmek;
 8. Başkalarının kişisel bilgilerini toplamak veya izlemek;
 9. Spam göndermek, bilgi avı yapmak, ilaç satmak, ön metin, örümcek, tarama yapmak veya kazımak;
 10. Herhangi bir müstehcen veya ahlaka aykırı amaç için kullanmak;
 11. Hizmetin veya herhangi bir ilgili web sitesinin, diğer web sitelerinin veya İnternetin güvenlik özelliklerine müdahale etmek veya bunları aşmak.

Yasaklı kullanımlardan herhangi birini ihlal ettiğinizde, hizmetin veya ilgili herhangi bir web sitesinin kullanımını sonlandırma hakkımızı saklı tutarız.

BÖLÜM 13 – GARANTİ REDDİ VE SORUMLULUĞUN SINIRLANMASI

Hizmetimizin kesintisiz, zamanında, güvenli veya hatasız olacağını garanti etmiyoruz, temsil etmiyoruz veya garanti etmiyoruz.

Hizmetin kullanımıyla elde edilebilecek sonuçların doğru veya güvenilir olacağını garanti etmiyoruz.

Zaman zaman hizmeti süresiz olarak kaldırabilir veya herhangi bir bildirim olmaksızın hizmeti iptal etme hakkına sahip olduğumuzu kabul edersiniz.

Açıkça kabul edersiniz ki, hizmetin kullanımı veya kullanamamanız, yalnızca sizin seçiminizdir. Hizmet ve hizmet aracılığıyla size sunulan tüm ürünler (bizim açıkça belirtmediğimiz sürece) temsil, garanti veya koşullar olmaksızın kullanımınıza yönelik olarak “olduğu gibi” ve “mevcut” olarak sunulur. Bu, açık veya zımni olarak, ticari uygunluk, pazarlanabilirlik, belirli bir amaca uygunluk, dayanıklılık, başlık ve ihlal etmeme de dahil olmak üzere, tüm zımni garanti veya koşulları içerir.

Herhangi bir durumda, biz, yöneticilerimiz, çalışanlarımız, bağlı kuruluşlarımız, acentelerimiz, yüklenicilerimiz, stajyerlerimiz, tedarikçilerimiz, hizmet sağlayıcılarımız veya lisans verenlerimiz, kaybettiğiniz, iddia ettiğiniz veya hizmeti kullanarak temin edilen herhangi bir ürünle ilgili olarak sözleşmeden kaynaklanan, haksız fiilden (ihmal dahil), sıkı sorumluluktan veya başka bir şekilde doğan, kar kaybı, gelir kaybı, tasarruf kaybı, veri kaybı, değiştirme maliyetleri veya bunlarla benzer herhangi bir zarar veya cezai, özel veya dolaylı zarar da dahil olmak üzere herhangi bir zarardan sorumlu tutulmayız. Ayrıca, hizmetin kullanımı veya hizmet aracılığıyla yayınlanan, iletilen veya başka şekilde kullanılabilir hale getirilen herhangi bir içeriğin veya ürünün hataları veya ihmalleri de dahil olmak üzere, hizmetin kullanımıyla ilgili herhangi bir iddia da dahil olmak üzere, hizmetin kullanımından kaynaklanan herhangi bir türdeki kaybı veya hasarı kabul etmiş olursunuz. Bazı ülkelerde, eyaletlerde veya yargı alanlarında sonuç veya tesadüfi zararlar için sorumluluğun hariç tutulması veya sınırlanması izin verilmez, bu gibi durumlarda, sorumluluğumuz yasalarca izin verilen maksimum ölçüde sınırlanacaktır.

BÖLÜM 14 – TAZMİNAT

Bu Hizmet Şartlarını ihlal etmeniz veya bunlar tarafından başvurulan belgeleri ihlal etmeniz veya herhangi bir yasayı veya üçüncü bir tarafın haklarını ihlal etmeniz nedeniyle üçüncü bir tarafın talep veya taleplerine karşı, makul avukatlık ücretleri dahil olmak üzere, bizi ve herhangi bir ana şirketi, yan kuruluşu, ortağı, yöneticisi, çalışanı, acentesi, yüklenicisi, lisans vereni, hizmet sağlayıcısı, taşeronu, tedarikçisi, stajyeri ve çalışanını zararsız tutmayı kabul edersiniz.

BÖLÜM 15 – GEÇERLİLİĞİ KORUMA

Bu Hizmet Şartları’nın herhangi bir hükmünün yasa dışı, geçersiz veya uygulanamaz olduğu tespit edilirse, böyle bir hüküm yine de yürürlükteki yasalar tarafından izin verilen en geniş ölçüde uygulanabilir olacak ve uygulanamayan kısım bu Hizmet Şartları’ndan ayrılmış kabul edilecektir; bu tespit diğer geçerli ve uygulanabilir hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.

BÖLÜM 16 – FESİH

Bu anlaşmanın sona ermesinden önce tarafların sorumlulukları ve yükümlülükleri, herhangi bir amaç için bu anlaşmanın sona ermesini takiben de geçerli olacaktır.

Bu Hizmet Şartları, tarafımızdan sonlandırılmadıkça, etkilidir ve yürürlükte kalır. Tarafımızca tek taraflı olarak şartları yerine getiremediğinizi veya şüphelendiğimiz takdirde, bu anlaşmayı herhangi bir zamanda bildirim yapmaksızın sonlandırabiliriz ve sonlandırma tarihine kadar vadesi gelen tüm tutarlar için sorumlu olmaya devam edersiniz ve/veya buna bağlı olarak size hizmetlerimize (veya herhangi bir bölümüne) erişimi reddedebiliriz.

BÖLÜM 17 – SÖZLEŞMENİN TÜMÜ

Tarafımızın bu Hizmet Şartlarının herhangi bir hakkını veya hükmünü uygulamaması veya zorlamaması, böyle bir hakkın veya hükmün feragat edildiği anlamına gelmez. Bu Hizmet Şartları ve tarafımızca bu siteye veya hizmete ilişkin olarak yayınlanan herhangi bir politika veya işletme kuralı, size ve bize aramızdaki anlaşmayı ve anlayışı oluşturur ve hizmetin kullanımınızı yönetir; önceki veya eşzamanlı anlaşmaları, iletişimleri ve teklifleri (sözlü veya yazılı, bu Şartların önceki sürümleri dahil) geçersiz kılar.

Bu Hizmet Şartlarının yorumlanmasında herhangi bir belirsizlik, bizi aleyhine yorumlanmayacaktır.

BÖLÜM 18 – UYGULANACAK HUKUK

Bu Hizmet Şartları ve size hizmet sağladığımız ayrı anlaşmalar, bizi tüzel kişilik kazandığımız ülkenin, eyaletin veya ilin yasalarına tabi olarak yorumlanacak ve uygulanacaktır.

BÖLÜM 19 – HİZMET ŞARTLARININ DEĞİŞTİRİLMESİ

Bu şartların en güncel sürümünü her zaman bu sayfada inceleyebilirsiniz.

Tarafımız, takdir yetkimize bağlı olarak, Hizmet Şartlarının herhangi bir bölümünü güncelleme, değiştirme veya değiştirme hakkını saklı tutar ve güncellemeleri ve değişiklikleri web sitemize yayınlayarak yaparız. Değişiklikleri düzenli olarak kontrol etmek size bağlıdır. Web sitemize veya hizmete ilişkin herhangi bir değişikliğin yayınlanmasını takiben Hizmet Şartlarının bu değişikliklere uygun olarak kullanımınızın veya erişiminizin devam etmesi, bu değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamına gelir.

BÖLÜM 20 – İLETİŞİM BİLGİLERİ

Hizmet Şartları hakkında sorularınızı bize web sitemizin İletişim bölümünde yer alan e-posta adresine göndererek ve başlık satırında açıkça belirtilmiş olarak “Hizmet Şartlarıyla İlgili Soru” olarak işaretleyerek iletebilirsiniz.